از اینجا سریع شروع کن

کسب و کارت سریع شروع کن و پا در مسیر موفقیت بگذار.
گروه ضد گلوله به دنبال، رشد موفقیت شخصی، موفقیت کاری و کارآفرینی برای شما عزیزان به دنیای وب پا گذاشته تا بهترین‌ها را برای شما عزیزان تهیه کنیم.

شما در سایت ما مقالات انگیزشی مختلفی را می‌خوانید و می‌خواهید کسب و کار آنلاین خود را شروع کنید اما نمی‌دانید از کجا و چطور؟! ما فقط انگیزه نمی‌دهیم تا آخر کنار شما هستیم.

شما می‌تونید خیلی سریع سفارش یک سایت مشابه همین سایت از نظر ساختار (وردپرسی بدون کد نویسی) را بدهید البته از نظر ایده و محتوا وبسایت نباید مشابه ضد گلوله باشد.

سوالات متداول شما در مورد طراحی سایت:

چرا طراحی سایت با وردپرس؟

طراحی سایت با وردپرس را به این علت به شما توصیه می‌کنیم که شما به راحتی می‌توانید هزاران فیلم آموزشی از وردپرس به زبان فارسی در نت پیدا کنید و به راحتی بعد از آموزش مدیریت سایت خود را به دست بگیرید.

وردپرس امنیت دارد؟

در حال حاضر با پلاگین‌های قدرتمندی که برای وردپرس ساخته شده است شما می‌توانید از بابت امنیت خیالتان راحت باشد.

هزینه طراحی چقدر است؟

مبلغ طراحی بستگی به امکاناتی است که شما بخواهید اضافه کنید.
هزینه طراحی برای اعضا VIP ضد گلوله به میزان پرداختی دوره از مبلغ طراحی کسر می‌شود!
یعنی اگر طراحی سایت شما ۴ میلیون تومان می‌شود و اگر اشتراک یک ساله VIP ما را از قبل خریده باشید مبلغ ۵۰۰ هزارتومان کسر می‌شود.

میگن با وردپرس اعتبار سایت میاد پایین این درسته؟

ببینید سایت‌های بزرگی در دنیا همین الان با وردپرس در حال کار هستند و هیچ مشکلی هم ندارند، شما کافیه قیمت طراحی با برنامه نویسی اختصاصی و پشتیبانی بعد از فروش را تجربه کرده باشید تا بدانید که چه چیزی منتظر شماست. (تجربه شخصی)
اکثرا بعد از طراحی حتی جواب تلفن شما را نمی‌دهند. (تجربه شخصی)
برای یک جابجایی و تغییرات ساده در سایت باید بارها تماس بگیرید و بعد از کلی معطلی مبلغ … واریز کنید تا بعد از چند روز شاید تغییرات شما انجام شود! (تجربه شخصی)
اما در وردپرس شما هر وقت اراده کنید می‌توانید حداکثر با نصب یا حذف یک پلاگین تغییرات خود را انجام دهید به همین سادگی!

پشتیبانی بعد از طراحی سایت به چه صورت است؟

شما بعد از تحویل گرفتن سایت به مدت ۳ ماه به صورت رایگان پشتیبانی دارید که می‌توانید از طریق واتساپ و تیکت و تلفن با ما در ارتباط باشید.

از طریق شماره ۰۹۹۲۸۷۳۰۹۹۳