دانلود کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست

 

سنگفرش هر خیابان از طلاست

کتاب انگیزشی شرقی یعنی سنگفرش هر خیابان از طلاست، کتابی که به سادگی به شما کمک میکنه اصول انجام کارهای بزرگ یاد بگیرید.
کیم ووچونگ در این کتاب با جوانان جهان صحبت می‌کنه.
همونطور که خودش اعتقاد داشت که باید ثروت و علم خودمون با دیگران به اشتراک بگذاریم، تمام نکات کلیدی برای رسیدن به موفقیت و ثروت با شما به اشتراک گذاشته. کیم در اوج فقر کره شرکت‌های ورشکسته کشور خودشو ثروت آفرین کرد و بعد در کل دنیا کار خودش گسترش داد. از نظر کیم ووچونگ کارآفرین‌ها بازشستگی ندارند.

بهانه‌ها برای شروع نکردن همیشه وجود دارند اما در کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست رئیس فقید شرکت دوو به شما یاد میده چطور از قعر چاه فقر به اوج موفقیت و ثروت برسید. اتفاقاتی که در سال‌های پایانی عمر این مرد گذشته به هیچ عنوان تلاش‌ها و اراده پولادین او را زیر سوال نمی‌برد. امیدوارم از این کتاب لذت ببرید.

با توجه به حجم کتاب‌ها و فرصت کم در عصر تکنولوژی هر هفته خلاصه یک کتاب به همراه فایل صوتی برای اعضای ویژه ضد گلوله‌ای تهیه و تدوین میشه. توجه کنید که این خلاصه کتاب است که بر اساس اصل حفظ کلیات کتاب تهیه و تدوین شده است و چکیده نیست. در این روش حداکثر حجم خلاصه تا ۱۵% از کل کتاب است.

در خلاصه کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست یاد می‌گیریم:

 1. چطور رویاهای بزرگ داشته باشیم
 2. رسالت من در زندگی
 3. خوشبختی حقیقی
 4. رویای خلاق
 5. مدیریت
 6. تصمیم گیری
 7. تفکر کارگر و مالک
 8. پیدا کردن بازارهای جدید
 9. مدیریت زمان
 10. رشد کردن
  و….
خواندن  برنامه کسب‌ و کار کامل با ۷ گام توصیه شده مدیران ارشد

و کلی نکته‌های ظریف برای حرکت در مسیر رشد کسب و کار و زندگی

بخش اول : رویا دیدن، رویاها نیروی لازم برای تغییر جهان هستند.

فصل ۱ : تاریخ متعلق به کسانی است رویاهای بزرگی در سر دارند.

رویاها نیروی لازم برای تغییر جهان هستند.  من در کودکی و جوانی سختی‌های زیادی کشیدم. در فقر و تنگدستی شدید بودم. نه تنها من بلکه در آن موقع تقریبا همه فقیر بودند. بعد از جنگ ژاپن، فقر هولناکی در سراسر کشور سایه افکنده بود. باید ۲ ساعت پیاده روی می‌کردم تا به دانشگاه برسم. حتی یک سکه در جیب نداشتم  ولی رویاهای بزرگی داشتم. احساس خوبی داشتم. به نظر می رسید که دنیا به من تعلق داشت، تصور می کردم که می توانم تمام عالم را در میان بازوانم در آغوش بگیرم.

برای من هیچ غیر ممکنی وجود نداشت. قلبم از رویاها لبریز بود و هیچ چیز نمی توانست جلو دار من باشد. مردمی که رویا دارند، فقر را نمی شناسند چرا که ثروت هرکس به اندازه رویاهایی است که در سر دارد.

رویاها اغلب انسان ساز هستند. آنها شخصیت، کار و حتی سرنوشت انسان را کنترل می کنند. رویاها مثل سکان کشتی هستند که بادبانها را برافراشته نگاه می دارند. و یک انسان با رویاهای غلط مانند انسان بدون رویا در معرض خطر است. انسانی که رویاهایش از رفاه شخصی کنونی اش فراتر نرود به اندازه یک انسان بدون رویا بدبخت و ناکام است.

رویای من

وقتی که ۵ نفری شرکت صنعتی دوو را راه اندازی کردیم، من یک رویا داشتم. رویای من این بود که با فعالیت جمعی و مشترک به توسعه اجتماعی کمک کنم.  فقط با ۱۰.۰۰۰ دلار سرمایه در اتاقی کوچک و اجاره ای کارمان را شروع کردیم ولی من رویایی در سر داشتم که حتی از عالم بزرگتر بود.

خواندن  چگونه بر رقیبان خود پیروز شویم؟ 6 تکنیک رقابت و پیروزی را بشناسید

همانطور که شرکت رشد می کرد، رویای من نیز تحقق می یافت؛ فقط در مدت ۱۰ سال بزرگترین ساختمان کره را در اختیار داشتم. در حال حاظر، رویاهای دیگری در سر دارم. یکی از آنها این است که کالاهایی با بهترین کیفیت در جهان را در زمان حیاتم تولید کنم و مهم نیست آن کالا چه باشد.

رویای دیگر که بزرگترین رویای من است این است که می خواهم از من به عنوان یک کارآفرین محترم یاد کنند. از من نه به عنوان یک انسان ثروتمند یا کسی که بیشترین پول را در آورده است، یاد کنند.

آخرین رویای من کمک به ساختن جامعه ای است که در آن کارآفرینان مورد احترام باشند. من انقدر به کار کردن ادامه می دهم تا این رویا به حقیقت بپیوندد.

بخش‌های بعدی کتاب سنگفرش هر خیابان از طلاست را می‌توانید دانلود و مطالعه کنید.

 

دانلود کتاب صوتی و PDF سنگفرش هر خیابان از طلاست

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

خلاصه کتاب سنگفرش هرخیابان از طلاست-ضد گلوله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.